גדרות אלומיניום דמוי עץ

גדר אלומיניום דמוי עץ

גדרות אלומיניום דמוי עץ נפוצים מאוד כיום עבור מגוון רחב של שימושים. ניתן למצוא גדרות אלומיניום אלה בחנויות, מסעדות, משרדים וכדומה. היתרונות הפונקציונליים והעיצוביים של חומר האלומיניום בכלל וגדרות העשויות אלומיניום בפרט, מציבים אותו כפריט שימושי ביותר כאשר תרצו לתחום איזור מסויים. 

בימינו עץ הנו חומר יקר, והשימוש בחומרי גלם שונים, כגון פלסטיק או ברזל שאינם מספקים את אותה עמידות וחוזק. לעומתם האלומיניום שומר הן על צורה והן על צבע, קל לעיבוד ולהרכבה בכל גודל וצורה ומאפשר ליצור ממנו שורה של פתרונות כגון:

גדרות אלומיניום דמוי עץ מאמר

מה זה אלומיניום?

אלומיניום זאת מתכת רקיעה, כלומר מתכת בעלת יכולת עיבוד על ידי ערגול, תהליך בו מעבירים את החומר המעובד, אלומיניום במקרה זה, דרך שני גלילים. כך נוצרת יריעת אלומיניום או לוחיות אלומיניום בגדלים שונים, אותם ניתן לחתוך בקלות למגוון צורות ואורכים, ולכן כל הליך הייצור וההרכבה של האלומיניום מהיר, יעיל ולא יקר. בשילוב עם איכות חומר הגלם, תפס האלומיניום את המקום הראשון בעולם עבור מגוון יישומים, בין אם למטרת גידור, הצללה, תיחום חלל, כאלמנט עיצובי ועוד.

למידע נוסף והזמנה של גדרות אלומיניום דמוי עץ. במידה ויש לכם כבר את המידות והכמויות הרצויות תוכלו לבצע הזמנה ישירות דרך האתר ולקבל אותה תוך כמה שעות על ידי איסוף עצמי או במשלוח ישירות אליכם.

גדר אלומיניום דמוי עץ - יתרונות

גדר אלומיניום דמוי עץ היא פתרון מעולה מבחינה עיצובית וגם מבחינה פרקטית. ויכול מאוד לעזור לעסקים, צימרים או כל עסק אחר המעוניין לגדר את הנכס שלו בצורה בטוחה תוך כדי שמירה על התחושה הנעימה במקום. פרופילים מעץ, חיפוי קיר מעץ וגדרות אלומיניום מעץ לשימוש בבריכות פרטיות, פטיו או לובי של בתי מלון, משרדים, מרפסות של חללי עבודה משותפים, משרדים ומרפסות של חברות הייטק ועוד.  ניתן להוביל מוצרי אלומיניום מורכבים או בחלקים בקלות יחסית, תודות למשקלם הקל.

גדרות אלומיניום דמוי עץ מאמר

גדר אלומיניום לגינה מחיר

אפאר מספקת למגוון לקוחותיה את פתרונות האלומיניום המתקדמים ביותר. המחירים משתנים בהתאם לשטח הפנים של היריעות וסוג העיבוד שהן עוברות (צרו קשר למחיר למ"ר). בין המוצרים שלנו אפשר למצוא: 

  • גדרות להרכבה עצמית,
  • גדר אלומיניום דמוי עץ,
  • פרגולות אלומיניום,
  • גדרות אלומיניום דו צדדיות,
  • חיפויי קיר מאלומיניום בצבע עץ ועוד.

ניתן לבנות גדרות, פרגולות או מוצרי אלומיניום אחרים בהרכבה עצמית לפי מידה מדויקת הדרושה לכם ולקבל את ההזמנה תוך כמה שעות בלבד מרגע ההזמנה. כמו כן ניתן לקבל גדרות הייטק ואת כל האביזרים הדרושים להרכבה עצמית פשוטה או על ידי בעל מקצוע, כולל פתרונות הרכבה בקליק ללא צורך במחברים.