גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום הן הגדרות הפופלאריות ביותר כיום ממספר סיבות. הן מהוות הגנה לבית וחוצצות באופן ברור בין חצר הבית לרחוב. ניתן למצוא אותם בבתים פרטיים, בבנייני משרדים ובבנייני מגורים. הן בעלות מראה מודרני וגם התחזוקה שלהן קלה. 

מה היתרונות של גדר אלומיניום לעומת מעץ?

אם בעבר היה ניתן לראות גדרות מעץ או מברזל שהיו פופלאריות, כיום ניתן לראות שהבחירה בגדרות אלומיניום היא האופציה המועדפת לתיחום גינות פרטיות ובבניינים. השאלה המתבקשת היא למה הן מומלצות? גדרות מעץ דורשות תחזוקה רבה, ושמירה מפני מזיקים שונים, בגדרות מברזל מצטברת חלודה והיא בעלת שחיקה גדולה ולכן גם דורשת תחזוקה רבה.  גדרות אלומיניום מהצד השני, מחזיקים מעמד לאורך שנים רבות מכיוון שהם עמידות בפני פגעי מזג אוויר שונים. הם אינן משנות את צורתן בגשם או בשמש. 

ממה עשוי אלומיניום?

רוב האלומיניום הממשמש לתעשייה והן לשימוש לגדרות ושערים עשוי מהמינרל בוקיסט בתהליך הידוע בשם "תהליך באייר". בתהליך זה נטחן הבוקסיט, לאחר מכן עובר השרייה בסוג של סיר לחץ ולאחר מכן נעשה שימוש בכבשן  על מנת לשטוף ולחמם את הגבישים. כך בסופו של תהליך עובר תחמוצת האלומיניום אלקטרוליזה (שיטה של פירוק תרכובת יונית ליסודותיה בעזרת זרם חשמלי) ועל הקתודה מתקבל אלומיניום טהור ברמה של 99%.

גדר-אלומיניום-1024x768

אלומיניום מאפיינים

  • אלומיניום היא מתכת נפוצה בתעשייה ומשמשת למגוון רחב של מוצרים, החל מייצור מטוסים, דלתות, תריסים, רהוט, פרגולות וגדרות. המתאימה למוצרים
  • לאלומיניום טהור חוזק מתיחה נמוך, אך בסגסוגות עם מתכות אחרות, כגון נחושת, אבץ, מגנזיום וצורן, מפגין האלומיניום תכונות מצוינות המתאימות לתפקידים רבים. החל מיצירת חלקי מטוסים בשל משקלו הקל ועד עטיפה של שוקולד, לבנייה, חלקים במחשב בשל יכולות המוליכות החשמלית שלו ועד פחיות שתיה בשל המכילים שאינם מחלידים, כלי מטבח ועוד.
  • האלומיניום משמש ליצירת מוצרים העומדים בעומס מכני בינוני ודורשים משקל נמוך ועמידות בשיתוך
  • ניתן להבחין בין שני סוגים של גדרות אלו העשויות אלומיניום טהור ובין אם אלה העשויות סגסוגת אלומיניום. אלומיניום טהור תהיה מאופיינת כנחשבת לעמידה יותר לחלודה ולצד זאת היותה מתכת קלה שנוח ליצור איתה דברים.
  • חומר האלומיניום מהווה בחירה מצוינת בעבור בנייה והתקנת שערים וגדרות משתי סיבות העמידות של החומר אלומיניום ובשל היותו יסוד הנחשב לחומר שכיח בשוק הבא לידי ביטוי במחירו הזול לעומת חומרים אחרים כגון פלדה או עץ. היתרונות שהזכרנו לעיל, הופכים אותו לבחירה נפוצה כמעט בכל מגזרי התעשייה.

אפאר סחר בינלאומי - גדרות אלומיניום

בשל הנוחות של החומר ניתן ליצור גדרות בצורות שונים ובגדלים שונים. כך תוכלו לבנות גדר עם דוגמא כגון גדר הייטק או גדר אטומה בהתאם לצורך שלכם. כך שאתם יכולים גם ליהנות מגמישות מרבית בפן העיצובי. חשוב להשתמש באלומיניום שדרגת החמצון של החומר צריכה להיות מתאימה.חברת אפאר סחר בינלאומי מייצרת גדרות אלומיניום מעל לעשור. אנו נשמח להסביר לכם על התכנון, התאמה והתקנה. ברשותנו מוצרי האלומיניום המובילים שמתעדכנים כל העת תוכלו להתרשם מההיצע והאפשרויות שיש ברשותנו, פרגולות אלומיניום, חיפויי קיר ועוד.