חיפוי אלומיניום שחור

חיפוי אלומיניום שחור

מחסן פרופילי אלומיניום

מעוניינים לעצב את הבית שלכם עם חיפויים מעוצבים שיעניקו לקירות הבית מראה מיוחד ומקורי? לכם יש את הפתרון עבורכם! חיפוי אלומיניום שחור ואיכותי שישמר אצלכם לאורך שנים רבות ויספק עבורכם את מידת האסתטיות והאיכות שתתאים למערך העיצבו שלכם.

חיפוי אלומיניום שחור

מעצבים את הבית עם חיפוי אלומיניום

אין ספק שתחום עיצוב הפנים הולך ומתרחב בעולמנו ובשנים האחרונות אנחנו עדים לטרנדים חדשים ומתפתחים שהופכים את קירות הבית והגדרות שלנו למעוצבים באמצעות חיפויים ודקורציות שונות העשויות מסוגי מתכות משתנות. אחד הסוגים שאנחנו הולכים לדבר עליהם היום הינו חיפוי אלומיניום שחור, והרי שהאלומיניום ידוע כאחד החומרים האיכותיים ביורת שניתן להשתמש בהם לצורך גדרות, חיפויים ואפילו פרגולות מעוצבות.

חיפוי קירות אלומיניום מתאים לקירות חוץ בעיקר ולאנשים שמעוניינים לעצב את הגינה שלהם עם גידור שחור ודקורטיבי בעוד שקירות הבית יישאר בצבעו הטבעי, וגם אם תצבעו את קירות הבית הם עלולים לא להתאים לגדר, זאת בדיוק הסיבה שניתן פשוט לעשות חיפוי קירות אלומיניום מה שיצור את העיצוב המושלם וכך בעצם אתם תוכלו להימנע מהתעסקות בקיר שלכם.

אלומיניום – חומר איכותי לבנייה במחירים נוחים

אלומיניום נחשב לאחד החומרים הזולים מעולם המתכות שניתן למצוא כיום בשוק ולכן, זאת בדיוק הסיבה הטובה להשתמש באלומיניום בתור חיפוי ליצירת קרב או דיקורציה לקירות חוץ לבית, כי מדובר בחומר זמין אשר מגיע במחירים אטרקטיביים ונוחים ביותר לכיס. האלומיניום הוא מאוד איכותי ולכן, רבים בוחרים להשתמש בו בתחומי חיים שונים.

לעצב את הבית עם גדר דמוי עץ

אנחנו באפאר סחר בינלאומי ערוכים לספק עבורכם את מגוון חיפויי האלומיניום שלנו בכל הצורות והגוונים, וגם כאלו שיכולים להעניק לכם מראה של עץ טבעי בעוד שיהיה מדובר בחיפוי אלומיניום שנחשב למתכת איכותי ועדיפה מכולן – גם בגלל משקלה הקל יחסית על פני המתכות האחרות וגם בגלל שניתן בקלות רבה להשיג את חיפויי האלומיניום בכל רגע נתון והמחיר לחיפויי האלומיניום הוא מחיר נוח לשוק, מה שיאפשר לכם לעצב את כל הבית שלכם עם חיפויי אלומיניום.

חיפוי באלומיניום שחור

אפאר סחר בינלאומי – פרופילי אלומיניום בכל הצבעים והצורות

אנחנו באפאר סחר בינלאומי נשמח לספק עבורכם את כל סוגי חיפויי האלומיניום שיוכלו להתאים עבורכם כחיפויים לגדרות, לקירות ואפילו לפרגולות. מזה שנים שאנחנו מספקים לציבור הלקוחות העסקיים והפרטיים שלנו את החיפויים האיכותיים ביורת שאתם תוכלו למצוא כיום בשוק. אם אתם מחפשים את הדרך המיוחדת לעצב את חלל הבית שלכם או להתקין פרגולה חדשה עם עיצוב מיוחד וייחודי, הרי שאנחנו באפאר סחר בינלאומי נתאים עבורכם את סוג חיפויי האלומיניום הדרוש עבורכם. השאירו עוד עכשיו את הפרטים שכם ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

סוגי פרופילי אלומיניום יכולים להיות שונים מאוד אחד מן השני, כמובן בהתאמה לכיצד משתמשים בהם. פרופילי אלומיניום יכולים להגיע בעוביים שונים, דבר הכרחי במתן צורה או תפקוד למבנה. תעשיינים רבים נהנים מאוד מהשימוש באלומיניום בתהליך הייצור בעיקר בשל תכונותיו הרבות: גמיש, קל משקל ורב תכליתי. 

בנוסף, פרופיל אלומיניום גם מספק אפשרות זולה יותר ביצירת עמידות ובסיס יציב למבנה.

מדוע לבחור בפרופילי אלומיניום?

אלומיניום נחשב לאחד החומרים החזקים והיציבים שיש כיום בשוק, וניתן בקלות מאוד לייצר ממנו חיפויים בעוד שהחומר זמין ומגיע במחירים טובים ומשתלמים לעבודה. את האלומיניום ניתן לייצר בצבעים וגדלים שונים והיתרון הגדול של האלומיניום זה שהיא לא מתחמצנת (מחלידה) ונחשבת למתכת קלת משקל יחסית לשאר סוגי המתכות.

סוגי פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מיוצרים בדרך כלל באמצעות שיחול מתכת (אקסטרוזיה) . זה כרוך בהעברת בילט אלומיניום אל שבלונה בעלת חריצים. המוצר שמתקבל יכול להגיע בחתיכות קטנות של גרסאות מוארכות יותר, שכן שתיהן אפשריות. עם זאת, ניתן לומר שהסוגים השונים של פרופילי אלומיניום הם תוצר של תהליך האקסטרוזיה.

קורה חלולה

בהתבסס על השם בלבד, אפשר להבין שלסוג פרופיל אלומיניום זה קורה חלולה ללא חריצים. את אלה תוכלו למצוא בדרך כלל כחלק מבנייה מודולרית ותכנון הנדסי. קורות אלומיניום חלולות יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, עם סיווג משני ספציפי לכל אחת מהן. אלה עשויות להיות קורות מלבניות, ריבועיות, או כזו עם חלק עליון/תחתון חלול. 

התוצאה היא קורה שיכולה לשמש כחלק ממסגרת תמיכה למבנים, גשרים ועוד מבנים הנדסים נוספים. שימושיים מאוד בהתמודדות בנשיאת עומסים גדולים.

פרופיל אלומיניום מרובע

ניתן לסווג את פרופיל האלומיניום המרובע כתת-סעיף של קורה חלולה. פרופיל זה מאוד דומה לקורה חלולה עם הבדל מהותי אחד  – פרופיל אלומיניום מרובע מספק תמיכה יציבה יותר למבנה. ניתן למצוא פרופילים מרובעים כקיר תומך, כמו גם כעמודי תמיכה לבניין.

סוגי פרופילי אלומיניום מאמר steel-pipe-galvanized-white-background-3d-rendering (1)

אפאר סחר בין לאומי כל סוגי פרופילי האלומיניום

חברתנו מציעה סוגים רבים של פרופילי אלומיניום איכותיים בסטנדרט גימור גבוה במיוחד.  אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים למטה ונציגנו ידאגו ליצור איתכם קשר בהקדם.