כל מה שצריך לדעת על חיפוי מסתורי כביסה

כל מה שצריך לדעת על חיפוי מסתורי כביסה

כל מה שצריך לדעת על חיפוי מסתורי כביסה

מאז ומתמיד תליית כביסה היה בעיה של ממש עבור תושבים רבים ועוד בעיקר בקום המדינה, כשבתים רבים נבנו אחד מול השני ולאנשים לא נותרה ברירה אלא לתלות כביסה מול שכניהם, כך שכולם יכלו לראות את הבגדים, מה שהיה יוצר בעיה אסתטית במקום המגורים ויותר מזה, גם גורם למבוכה אצל כל אחד.

אבל, בשנים האחרונות נמצא פתרון למצב ורוב הפרויקטים שנבנים כיום הם בעלי חיפויים מיוחדים עבור הכביסה שלנו, כך שגם אם נתלה את הכביסה בחוץ – אף אחד לא יוכל לראות אותה.

כל מה שצריך לדעת על חיפוי מסתורי כביסה

חיפוי מסתור כביסה – מה זה? וממה זה עשוי?

הפתרון הטוב ביותר שנמצא כדי להסתיר כל סוג של כביסה ובכל בניין, היה לבנות חיפויים מיוחדים בצמוד לבניין ואשר מסתירים את הכביסה שלנו לחלוטין. החיפויים הללו נבנים לרוב מאלומיניום ובבתים ישנים יותר היו גם חיפויים מברזל או מתכות אחרות. אבל, מכיוון שהאלומיניום נחשב לחומר יותר זול ויותר נגיש, בשנים האחרונות בוחרים לרוב רק בו לצורך חיפוי מסתור כביסה.

הסיבה שנעשה שימוש בחומר האלומיניום זה מכיוון שהחומר נגיש יותר לשינויים וכדי ליצור את חיפוי מסתור הכביסה הטוב ביותר, אתם תצטרכו ליצור מרווחים עם פסי החומר, כדי שלכביסה שלכם תהיה אפשרות אוורור והרי שביצוע המרווחים הללו עם חומרי מתכת אחרים יכול להסתכם במחירים הרבה יותר גבוהים ולכן, נעשה שימוש באלומיניום שהוא הרבה יותר זול והרבה יותר קל ליצירת פלטת מסתור עם מרווחים זעירים.

למי מתאים חיפוי אלומיניום ובאילו מבנים נעשה בו שימוש?

נתחיל בזאת שחיפוי אלומיניום למסתור כביסה מתאים לחלוטין לכולם וכל אדם או משפחה שעוברים לגור בדירה ומעוניינים לתלות כביסה (יש כיום אנשים שנמנעים מתליית כביסה ומשתמשים לרוב במייבש), אבל רצוי תמיד שיהיה לכם מסתור כביסה לכל מצב שבו המייבש יתקלקל ואתם בכל זאת תצטרכו לתלות את הכביסה שלכם בחוץ.

מסתור כביסה לרוב נעשה בבניינים גבוהים. אבל, בשנים האחרונות גם בפרויקטים של בניינים קטנים ניתן למצוא מסתור כביסה ולרוב, הפרויקטים החדשים נבנים עם מסתור כביסה כלול בתוכם כבר.

אם תתבוננו בשכונות השונות של הארץ, אתם וודאי תוכלו לשים לב שישנן שכונות רבות שבהן יש מסתור כביסה ובכאלה שאין בהם וחד משמעית שחיפוי מסתור כביסה יוצר אפקט מסודר יותר לבניין ומעלה את הרמה של השכונה כולה.

אפאר סחר בין לאומי בע"מ – פרופילי אלומיניום איכותיים

אנחנו באפאר סחר בין לאומי בע"מ מציעים חיפויי אלומיניום איכותיים ומקצועיים אשר יתאימו לביתכם לכל מה שתצטרכו. פרופילים בשיטת הקלקה ובשיטות רבות ונוספות מחכים לכם באתר שלנו ואם אתם מעוניינים לבנות גדר מפרופילי אלומיניום, לעשות חיפוי מסתור לכביסה שלכם או לבנות פרגולה איכותית – אנחנו זו הכתובת עבורכם.

השאירו לנו עוד היום את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

סוגי פרופילי אלומיניום יכולים להיות שונים מאוד אחד מן השני, כמובן בהתאמה לכיצד משתמשים בהם. פרופילי אלומיניום יכולים להגיע בעוביים שונים, דבר הכרחי במתן צורה או תפקוד למבנה. תעשיינים רבים נהנים מאוד מהשימוש באלומיניום בתהליך הייצור בעיקר בשל תכונותיו הרבות: גמיש, קל משקל ורב תכליתי. 

בנוסף, פרופיל אלומיניום גם מספק אפשרות זולה יותר ביצירת עמידות ובסיס יציב למבנה.

מדוע לבחור בפרופילי אלומיניום?

אלומיניום נחשב לאחד החומרים החזקים והיציבים שיש כיום בשוק, וניתן בקלות מאוד לייצר ממנו חיפויים בעוד שהחומר זמין ומגיע במחירים טובים ומשתלמים לעבודה. את האלומיניום ניתן לייצר בצבעים וגדלים שונים והיתרון הגדול של האלומיניום זה שהיא לא מתחמצנת (מחלידה) ונחשבת למתכת קלת משקל יחסית לשאר סוגי המתכות.

סוגי פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מיוצרים בדרך כלל באמצעות שיחול מתכת (אקסטרוזיה) . זה כרוך בהעברת בילט אלומיניום אל שבלונה בעלת חריצים. המוצר שמתקבל יכול להגיע בחתיכות קטנות של גרסאות מוארכות יותר, שכן שתיהן אפשריות. עם זאת, ניתן לומר שהסוגים השונים של פרופילי אלומיניום הם תוצר של תהליך האקסטרוזיה.

קורה חלולה

בהתבסס על השם בלבד, אפשר להבין שלסוג פרופיל אלומיניום זה קורה חלולה ללא חריצים. את אלה תוכלו למצוא בדרך כלל כחלק מבנייה מודולרית ותכנון הנדסי. קורות אלומיניום חלולות יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, עם סיווג משני ספציפי לכל אחת מהן. אלה עשויות להיות קורות מלבניות, ריבועיות, או כזו עם חלק עליון/תחתון חלול. 

התוצאה היא קורה שיכולה לשמש כחלק ממסגרת תמיכה למבנים, גשרים ועוד מבנים הנדסים נוספים. שימושיים מאוד בהתמודדות בנשיאת עומסים גדולים.

פרופיל אלומיניום מרובע

ניתן לסווג את פרופיל האלומיניום המרובע כתת-סעיף של קורה חלולה. פרופיל זה מאוד דומה לקורה חלולה עם הבדל מהותי אחד  – פרופיל אלומיניום מרובע מספק תמיכה יציבה יותר למבנה. ניתן למצוא פרופילים מרובעים כקיר תומך, כמו גם כעמודי תמיכה לבניין.

סוגי פרופילי אלומיניום מאמר steel-pipe-galvanized-white-background-3d-rendering (1)

אפאר סחר בין לאומי כל סוגי פרופילי האלומיניום

חברתנו מציעה סוגים רבים של פרופילי אלומיניום איכותיים בסטנדרט גימור גבוה במיוחד.  אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים למטה ונציגנו ידאגו ליצור איתכם קשר בהקדם.