מחסן למכירת פרופילי אלומיניום

מחסן למכירת פרופילי אלומיניום

מחסן פרופילי אלומיניום

אם אתם תָּרִים אחר גדר מעוצבת שתתאים באופן מושלם לבית שלכם בערבה, הרי שמחסן למכירת פרופילי אלומיניום יהיה המקום הראשון אליו תפנו. אנחנו באפאר סחר בינלאומי, מבינים את הצורך של כל אחד לעצב את הפרגולה או הגדר המועדפת עבורו .לכן, לנו היה חשוב לספק פתרון מהיר ויעיל לכלל הציבור.

מחסן למכירת פרופילי אלומיניום מאמר

פרופילי אלומיניום קטלוג

לפרופילים סוגים שונים. ישנם ישרים ושטוחים או מעוגלים ומרובעים. ניתן גם לבנות פרגולה תלויה בעזרת אלומיניום, בזמן שיש גם פרגולות סגורות עם עמודים תומכים שמייצרות מראה של קונסטרוקציה שלמה הנתמכת באמצעות עמודים שיוצרים חלל פנימי. תוכלו למצוא את כולם בקטלוג.

למה לבחור דווקא באלומיניום ולא בחומר אחר?

משתלם לבחור באלומיניום בזכות העובדה כי נחשב לחומר איכותי אשר עמיד בכל מזג האוויר ומתאים באופן מושלם לכל עיצוב של בית. בנוסף, אלומיניום הנו חומר שקל לעבוד איתו לעצב אותו כפי שרוצים, בין אם בגוון המתכתי שלו לבין אם בצעים יותר חמים כמו עץ.

מחסן למכירת פרופילי אלומיניום מאמר

פרופילי אלומיניום באיכות הטובה ביותר!

אפאר סחר בינלאומי הינה חברה בע"מ לייבוא ושיווק כל סוגי הפרופילים לתעשיית הפרגולות, הגדרות, המעקות ולוחות פוליקרבונט גליים (פוליסאן) מהיבואן לצרכן.

סוגי פרופילי אלומיניום יכולים להיות שונים מאוד אחד מן השני, כמובן בהתאמה לכיצד משתמשים בהם. פרופילי אלומיניום יכולים להגיע בעוביים שונים, דבר הכרחי במתן צורה או תפקוד למבנה. תעשיינים רבים נהנים מאוד מהשימוש באלומיניום בתהליך הייצור בעיקר בשל תכונותיו הרבות: גמיש, קל משקל ורב תכליתי. 

בנוסף, פרופיל אלומיניום גם מספק אפשרות זולה יותר ביצירת עמידות ובסיס יציב למבנה.

מדוע לבחור בפרופילי אלומיניום?

אלומיניום נחשב לאחד החומרים החזקים והיציבים שיש כיום בשוק, וניתן בקלות מאוד לייצר ממנו חיפויים בעוד שהחומר זמין ומגיע במחירים טובים ומשתלמים לעבודה. את האלומיניום ניתן לייצר בצבעים וגדלים שונים והיתרון הגדול של האלומיניום זה שהיא לא מתחמצנת (מחלידה) ונחשבת למתכת קלת משקל יחסית לשאר סוגי המתכות.

סוגי פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מיוצרים בדרך כלל באמצעות שיחול מתכת (אקסטרוזיה) . זה כרוך בהעברת בילט אלומיניום אל שבלונה בעלת חריצים. המוצר שמתקבל יכול להגיע בחתיכות קטנות של גרסאות מוארכות יותר, שכן שתיהן אפשריות. עם זאת, ניתן לומר שהסוגים השונים של פרופילי אלומיניום הם תוצר של תהליך האקסטרוזיה.

קורה חלולה

בהתבסס על השם בלבד, אפשר להבין שלסוג פרופיל אלומיניום זה קורה חלולה ללא חריצים. את אלה תוכלו למצוא בדרך כלל כחלק מבנייה מודולרית ותכנון הנדסי. קורות אלומיניום חלולות יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, עם סיווג משני ספציפי לכל אחת מהן. אלה עשויות להיות קורות מלבניות, ריבועיות, או כזו עם חלק עליון/תחתון חלול. 

התוצאה היא קורה שיכולה לשמש כחלק ממסגרת תמיכה למבנים, גשרים ועוד מבנים הנדסים נוספים. שימושיים מאוד בהתמודדות בנשיאת עומסים גדולים.

פרופיל אלומיניום מרובע

ניתן לסווג את פרופיל האלומיניום המרובע כתת-סעיף של קורה חלולה. פרופיל זה מאוד דומה לקורה חלולה עם הבדל מהותי אחד  – פרופיל אלומיניום מרובע מספק תמיכה יציבה יותר למבנה. ניתן למצוא פרופילים מרובעים כקיר תומך, כמו גם כעמודי תמיכה לבניין.

סוגי פרופילי אלומיניום מאמר steel-pipe-galvanized-white-background-3d-rendering (1)

אפאר סחר בין לאומי כל סוגי פרופילי האלומיניום

חברתנו מציעה סוגים רבים של פרופילי אלומיניום איכותיים בסטנדרט גימור גבוה במיוחד.  אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים למטה ונציגנו ידאגו ליצור איתכם קשר בהקדם.