פרגולות אלומיניום

אם תכננתם להתקין פרגולה בחצר או במרפסת הבית. וודאי שאלתם את עצמכם איזו פרגולה עדיפה? פרגולה מעץ או אולי ממתכת או אולי פרגולה מאלומיניום. אחד הנושאים שחשוב לבדוק מעבר לעלות היא איכות הפרגולה, הרי שהפרגולה עומדת בחוץ כל השנה וחשופה לכל פגעי מזג האוויר, גשם, ברד או שמש חזקה. בנוסף, ודאי שתשאלו את עצמכם מהי התחזוקה הנדרשת לפרגולה, האם יש לצבוע אותה אחת לכמה שנים? או אולי יש חשש לחלודה שיש לצבוע? או שיש חשש למזיקים במקרה של פרגולה מעץ. לנו יש את הפתרון הטוב ביותר פרגולות מאלומיניום. סביר להניח שאם תבדקו מחירים תגלו כי פרגולות מאלומיניום בממוצע יקרות יותר. אבל לצד היתרונות שלה תגלו שההשקעה משתלמת. פרגולה אלומיניום היא קלה לתחזוקה מאחר שאין חשש ממזיקים או חלודה. ואם תחליטו להתקין פרגולה אלומיניום, תוכלו להפיק ממנה שימוש והנאה במשך שנים רבות.

פרגולות מאלומיניום מביאות בשורה חדשה בתחזוקה ובשימושיות שלה. פתיחת הפרגולה מגיעה עם אפשרות לשלוט על השלבים בגג, הפתיחה והסגירה של השלבים מתבצעת בצורה ידנית או חשמלית. ניתן להוסיף גגון למקרה של סגירה בחורף או מרזבים במידת הצורך. הן הן עמידות בכל תנאי מזג האוויר, לא דורשות תחזוקה וקלות לניקוי. התכנון, היצור וההתקנה נעשים על ידי הצוות המקצועי והמיומן של חברת אפאר מסחר בינלאומי

עדין לא דיברנו על העיצוב של הפרגולות כיום. פרגולות אלומיניום מגיע בשלל צבעים, שחור, לבן, אפור, חום, שחור, קרם, אפור בהיר , אפור כהה, וקפוצ’ינו. ואם יש לכם חלום על פרגולה מעץ ניתן לצבוע את הפרגולה שתראה עשויה מעץ, דמוי עץ בהיר ,דמוי עץ כהה. כך תוכלו להנות מפרגולת הנראית כפרגולת עץ עם היתרונות הרבים שהאלומיניום מציע. 

הבחירה – פרגולות מאלומיניום

פרגולות מספקות צל בחצר או במרפסת, אין ספק בכך. פרגולה מאפשרת מרחב מחיה נוסף. הבחירה באפשרות המתאימה לכם תלויה בהעדפה אישית וביתרונות של החומרים שמהן עשויות הפרגולות. אספנו לכם מספר פרמטרים שתוכלו לבדוק איזו פרגולה אתם מעדיפים

פרגולות אלומניום הכוללות כוון השלבים מאפשרת לכם שינוי הזוית בשלבי האלומיניום שבגג הפרגולה , כך תוכלו להנות ממצב סגור שיש שמש חזקה או שיש גשם או  ממצב פתוח שתרצו להכניס אור. זאת על ידי שליטה מלאה ע"י מנוע או מנואלה.

פרגולות אלומיניום של אפאר סחר בינלאומי מיוצרות ע"י החברה המובילה בתחומה באירופה. עיצובן של הפרגולות מאלומיניום הנו חדשני ויוקרתי והן ניתנות להזמנה בצבעים על פי בחירתכם.

חברת אפאר סחר בינלאומי מזמינה אתכם להתקדם לעידן החדש וליהנות מהמבחר הגדול והאיכותי בישראל של פרגולות מעוצבות מאלומיניום. לבחירתכם, פרגולות להצללה קבועה, עם פרופיל עליון המאפשר מעבר של אור ואוויר, או פרגולות חשמליות ומתכווננות, עם רפפות אלומיניום אל-חלד.