פרגולות לחניה

פרגולות לחניה מאלומיניום נראות יותר ויותר בחצרות והסיבה לכך הן היתרונות שלהן. תחום הפרגולות עשה קפיצה משמעותית ההופכות את המקום החיצוני של הבית במרפסת או בחצר למקום אידאלי לשהות בו למשך זמן ממושך ומוגן מפני קרני שמש וגשם. פרגולות משמשות לחצר הבית או למרפסת, ניתן למצוא פרגולות עם שלבים, פרגולות המשמשות כפטיו או המשלבות תאורה ויש פרגולות לחניה. אבל רגע לפני שקופצים למים בחיפוש אחר פרגולה לחניה מומלצת חשוב לבדוק מספר נושאים.

מהם הצרכים שלכם?

הפתרון לפרגולה לחניה תלויה רבות בצרכים שלכם. הפרגולות כיום נותנות מענה למספר רב של צרכים. וכדאי להגדיר בדיוק מה הצורך שלכם. האם יש צורך בפרגולה שתעניק לכם גישה יבשה עד לבית, להגן על הרכב בגלל עץ המנשיר? או שמדובר בפרט עיצובי לבית?

לאחר שריכזתם את הצרכים שלכם נוכל להתאים לכם את הפתרונות קיימים בתחום ומתוכם אלו הנכונים עבורכם. כך תוכלו למצוא פרגולה תלויה או עם עמודים בהתאם לצרכים שלכם ולמיקום של הפרגולה.

פרגולה לחניה צפה או נתמכת

תחום הפרגולות הוא גדול וניתן לראות מבנים שונים של פרגולות לחניה. ניתן לראות יחידה אחת הנמצאת בשיפוע, ישנו פרגולות הכוללות שני חלקים המחוברים יחד. יש פרגולות לחניה המקובע לקיר הבית או החומה או עם רגלים. כמובן שהבחירה תעשה בהתאם לצרכים שלכם ולמיקום הפרגולה. חשוב שיגיע איש מקצוע ויבחן את התנאים בשטח.

עיצוב עבור פרגולות לחניה

רק לאחר שמבינים מהם הצרכים שלכם ומה תנאי השטח להתקנת פרגולה לחניה, יש להתחיל להתעמק בנושא העיצוב והנראות של הפרגולה שהיא לא פחות חשובה. כיום ניתן למצוא מגוון אופציות לפרגולות ובצבעים שונים. תוכלו לבחור מתוך מגוון של פאנלים, צורות וצבעים. פאנלים ישירים, פאנלים מעוגלים, פאנלים שקופים , פאנלים בצבעים שונים או דמויי עץ.

מה התקציב שלכם?

תקציב הוא מה שמנהל אותנו בכל פרויקט ולאחר שהבנו את הצרכים ואת התנאים ניתן לדבר על המחיר. מנקודה זו יהיה הרבה יותר קל להבין איזו פרגולה נבחר, ומהן התוספות אפשריות, למשל רווחים יותר צמודים, עיצוב ייחודי או תוספת של תאורה וכדומה.

לחכות לאישור או פשוט להציב פרגולה בשטח?

לפני שעומדים להתקין פרגולה לחניה  חשוב להכיר את חוק הפרגולות שמייתר את הצורך להשיג אישורים. החוק אומר שאם מדובר בפרגולה שאינה גדולה מ 50 מ"ר או שהפרגולה מכסה רק כרבע מסף שטח הקרקע. אין צורך באישור להתקנה של פרגולה ואתם מוזמנים להתחיל לבחור פרגולה לחניה. אם הפרגולה גדולה יותר יש לפנות לחברת פרגולות מקצועית שתסייע להבין מהו השלב הבא מול הרשויות.

מקצועיות מעל הכל וכמובן יחס אדיב.

חומרי גלם איכותיים

סטנדרט גבוה של פרגולות וגדרות

ליווי אישי משלב התכנון ועד ההתקנה לשביעות רצונכם.

מבחר גדול של פרופילים וצבעים שתוכלו להתאים לעיצוב שלכם.

תכנון והתאמה אישית שתהפוך כל עבודה ליצירת אומנות