פרגולות תלויות

פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות תלויות

פרגולות תלויות מאלומיניום נועדו להעניק לנו מקום מוצל שנוכל לשבת בגינת הבית גם בשעות החמות או בשעות הערב. בנוסף פרגולה יוצרת צל גם לאזור הבית כך שגם בבית יהיה נעים יותר שפנים הבית מוצל ולא סובל משמש ישירה. אבל יחד עם זאת חשוב לנו שהבית יהיה מעוצב ושהפרגולה לא תפגום במראה הכללי של הבית, הפתרון הוא בצורת פרגולה תלויה. החשש שהצבת פרגולה בחצר תהפוך לבלתי משתלבת ופוגעת בעיצוב.

פרגולות אלומיניום מתאימות למפרסת, לגג, לחצר, למשרד, לאזור בריכה ביתית, ולכל מתחם חיצוני אותו תרצו לקרות ולהנות מצל גם בשעות החמות. פרגולה אלומיניום הוא המועדפת היום מאחר שהאלומיניום הינו חומר בעל חוזק ועם זאת קל במשקל, הוא עמיד בפנים קורוזיה ואינו דורש תחזוקה מיוחדת. פרגולת אלומיניום מגנה עליכם מפני הגשם ומפני קרני ומאפשרת לכם לשבת בחוץ וליהנות מחוץ לבית.

פרגולה אלומיניום תלויה

 

פרגולת אלומיניום תלויה 

התקנת פרגולה היא האפשרות הטובה ביותר למרפסת בבית או בחצר, האפשרות לשבת ולשתות קפה, לאכול בחצר הבית תחת הפרגולה בכל מזג אוויר. להגן על רהוט החצר שיש לכם מבלי לדאוג שהוא ירטב בגשם או ידהה מהשמש החזקה. כך שבכל מזג אוויר תוכלו לבחור לשבת בגינה או במרפסת מבלי לפגוע בשגרת היומיום שלכם.

פרגולות אלומיניום תלויה מתאימות למרפסת או לחצר, הפרגולות חזקות ועמידות מאוד יחד עם זאת הן יחסית קלות משקל לעומת פרגולות אחרות כך שניתן לתלות אותן מבלי לפגום בעיצוב וכך תוכלו להנות ממכסה מבלי לראות את העמודים במרפסת או בחצר. פרגולה תלויה מותקנת שהחלק העליון המוסתר הוא המחזיק את הפרגולה שתוכלו לבחור את הצבע המועדף עליכם מבלי לפגום במראה החצר או המרפסת. הן יכולות לכסות את החצר כולה או חלק ממנה בהתאם לצורך שלכם.

פרגולה  תלויה יכולה להתאים רק שיש דרך לתלות אותה ולא תתאים בכל מקום, חשוב לבדוק האם ניתן לתלות פרגולה תלויה מבלי לפגום בעיצוב הבית.

הנוחות שלכם הכי חשובה, שתוכלו לבחור מה לעשות בבית ומתי מבלי להגביל את עצמכם.

תוכלו לשבת בחצר הבית או במפרסת מבלי להסתכן שקרני השמש יהיו עליכם ישירות, בחורף תדעו שגם בימי רוחות חזקים הפרגולה תעמוד יציבה.

הבית שלכם הוא אזור הנוחות שלכם, חשוב שתרגישו שאתם עושים את הבחירה הנכונה בהצללה של הבית. פרגולת האלומיניום יכולה להיבנות בכל צורה שהיא, בכל גובה, בכל רוחב ועל כל שטח. מבלי לפגום במראה הבית. תוכלו לבחור את הצבע שמועדף עליכם, שחור, לבן, אפור בהיר , אפור כהה, קפוצינו, שמנת, לבן או דמוי עץ.

סוגי פרופילי אלומיניום יכולים להיות שונים מאוד אחד מן השני, כמובן בהתאמה לכיצד משתמשים בהם. פרופילי אלומיניום יכולים להגיע בעוביים שונים, דבר הכרחי במתן צורה או תפקוד למבנה. תעשיינים רבים נהנים מאוד מהשימוש באלומיניום בתהליך הייצור בעיקר בשל תכונותיו הרבות: גמיש, קל משקל ורב תכליתי. 

בנוסף, פרופיל אלומיניום גם מספק אפשרות זולה יותר ביצירת עמידות ובסיס יציב למבנה.

מדוע לבחור בפרופילי אלומיניום?

אלומיניום נחשב לאחד החומרים החזקים והיציבים שיש כיום בשוק, וניתן בקלות מאוד לייצר ממנו חיפויים בעוד שהחומר זמין ומגיע במחירים טובים ומשתלמים לעבודה. את האלומיניום ניתן לייצר בצבעים וגדלים שונים והיתרון הגדול של האלומיניום זה שהיא לא מתחמצנת (מחלידה) ונחשבת למתכת קלת משקל יחסית לשאר סוגי המתכות.

סוגי פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מיוצרים בדרך כלל באמצעות שיחול מתכת (אקסטרוזיה) . זה כרוך בהעברת בילט אלומיניום אל שבלונה בעלת חריצים. המוצר שמתקבל יכול להגיע בחתיכות קטנות של גרסאות מוארכות יותר, שכן שתיהן אפשריות. עם זאת, ניתן לומר שהסוגים השונים של פרופילי אלומיניום הם תוצר של תהליך האקסטרוזיה.

קורה חלולה

בהתבסס על השם בלבד, אפשר להבין שלסוג פרופיל אלומיניום זה קורה חלולה ללא חריצים. את אלה תוכלו למצוא בדרך כלל כחלק מבנייה מודולרית ותכנון הנדסי. קורות אלומיניום חלולות יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, עם סיווג משני ספציפי לכל אחת מהן. אלה עשויות להיות קורות מלבניות, ריבועיות, או כזו עם חלק עליון/תחתון חלול. 

התוצאה היא קורה שיכולה לשמש כחלק ממסגרת תמיכה למבנים, גשרים ועוד מבנים הנדסים נוספים. שימושיים מאוד בהתמודדות בנשיאת עומסים גדולים.

פרופיל אלומיניום מרובע

ניתן לסווג את פרופיל האלומיניום המרובע כתת-סעיף של קורה חלולה. פרופיל זה מאוד דומה לקורה חלולה עם הבדל מהותי אחד  – פרופיל אלומיניום מרובע מספק תמיכה יציבה יותר למבנה. ניתן למצוא פרופילים מרובעים כקיר תומך, כמו גם כעמודי תמיכה לבניין.

סוגי פרופילי אלומיניום מאמר steel-pipe-galvanized-white-background-3d-rendering (1)

אפאר סחר בין לאומי כל סוגי פרופילי האלומיניום

חברתנו מציעה סוגים רבים של פרופילי אלומיניום איכותיים בסטנדרט גימור גבוה במיוחד.  אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים למטה ונציגנו ידאגו ליצור איתכם קשר בהקדם.