פרגולות תלויות

פרגולות תלויות מאלומיניום נועדו להעניק לנו מקום מוצל שנוכל לשבת בגינת הבית גם בשעות החמות או בשעות הערב. בנוסף פרגולה יוצרת צל גם לאזור הבית כך שגם בבית יהיה נעים יותר שפנים הבית מוצל ולא סובל משמש ישירה. אבל יחד עם זאת חשוב לנו שהבית יהיה מעוצב ושהפרגולה לא תפגום במראה הכללי של הבית, הפתרון הוא בצורת פרגולה תלויה. החשש שהצבת פרגולה בחצר תהפוך לבלתי משתלבת ופוגעת בעיצוב.

פרגולות אלומיניום מתאימות למפרסת, לגג, לחצר, למשרד, לאזור בריכה ביתית, ולכל מתחם חיצוני אותו תרצו לקרות ולהנות מצל גם בשעות החמות. פרגולה אלומיניום הוא המועדפת היום מאחר שהאלומיניום הינו חומר בעל חוזק ועם זאת קל במשקל, הוא עמיד בפנים קורוזיה ואינו דורש תחזוקה מיוחדת. פרגולת אלומיניום מגנה עליכם מפני הגשם ומפני קרני ומאפשרת לכם לשבת בחוץ וליהנות מחוץ לבית.

פרגולה אלומיניום תלויה

 

פרגולת אלומיניום תלויה 

התקנת פרגולה היא האפשרות הטובה ביותר למרפסת בבית או בחצר, האפשרות לשבת ולשתות קפה, לאכול בחצר הבית תחת הפרגולה בכל מזג אוויר. להגן על רהוט החצר שיש לכם מבלי לדאוג שהוא ירטב בגשם או ידהה מהשמש החזקה. כך שבכל מזג אוויר תוכלו לבחור לשבת בגינה או במרפסת מבלי לפגוע בשגרת היומיום שלכם.

פרגולות אלומיניום תלויה מתאימות למרפסת או לחצר, הפרגולות חזקות ועמידות מאוד יחד עם זאת הן יחסית קלות משקל לעומת פרגולות אחרות כך שניתן לתלות אותן מבלי לפגום בעיצוב וכך תוכלו להנות ממכסה מבלי לראות את העמודים במרפסת או בחצר. פרגולה תלויה מותקנת שהחלק העליון המוסתר הוא המחזיק את הפרגולה שתוכלו לבחור את הצבע המועדף עליכם מבלי לפגום במראה החצר או המרפסת. הן יכולות לכסות את החצר כולה או חלק ממנה בהתאם לצורך שלכם.

פרגולה  תלויה יכולה להתאים רק שיש דרך לתלות אותה ולא תתאים בכל מקום, חשוב לבדוק האם ניתן לתלות פרגולה תלויה מבלי לפגום בעיצוב הבית.

הנוחות שלכם הכי חשובה, שתוכלו לבחור מה לעשות בבית ומתי מבלי להגביל את עצמכם.

תוכלו לשבת בחצר הבית או במפרסת מבלי להסתכן שקרני השמש יהיו עליכם ישירות, בחורף תדעו שגם בימי רוחות חזקים הפרגולה תעמוד יציבה.

הבית שלכם הוא אזור הנוחות שלכם, חשוב שתרגישו שאתם עושים את הבחירה הנכונה בהצללה של הבית. פרגולת האלומיניום יכולה להיבנות בכל צורה שהיא, בכל גובה, בכל רוחב ועל כל שטח. מבלי לפגום במראה הבית. תוכלו לבחור את הצבע שמועדף עליכם, שחור, לבן, אפור בהיר , אפור כהה, קפוצינו, שמנת, לבן או דמוי עץ.