פרופילי אלומיניום דמוי עץ

פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום דמוי עץ לחיפוי קיר חוץ הנם פופולארים ביותר כיום הן בקרב לקוחות מהסקטור הפרטי והן בקרב חברות הייטק. חיפוי קיר דמוי עץ מאלומיניום מביא את כל היתרונות של האלומיניום: חוזק, עמידות, קלות עיבוד, צורה וגודל רצויים יחד עם המראה יוקרתי ומעוצב. אמנם האלומיניום קיבל תדמית של חומר קר, אך יש כיום צבעי פרופילי אלומיניום מעניינים במגוון צבעים נעימים כמו לבן, קרם, קפוצ'ינו ועוד.

פרופילי אלומיניום דמוי עץ מאמר blockhouse-rails-fence-colored-colorful-metal-profile-elements-isolated

מוצרי אלומיניום הקיימים בחנות

גדרות אלומיניום דמוי עץ

גדר אלומיניום דמוי עץ מאפשר לכם לגדר את הנכס בצורה אסתטית, חזקה וכזאת שגם תגן על החלל וגם תשמור על מראה נקי ומעוצב של השטח. גדרות אלומיניום הנן קלות משקל אך בעלת חוזק רב, גם על פני עץ, והיתרון הנוסף שלהן הוא בקלות השינוע כך שהן מתאימות לגידור גם במקומות בהם הגישה אליהם מוגבלת מסיבה כזאת או אחרת.

פרגולות אלומיניום

עבור בתים, משרדים או כל חלל בו צריך להתקין פרגולה, בעיקר בישראל בה יש שמש חזקה במרבית ימי השנה, המאיצה את תהליך הבלאי הטבעי של כל חומר, כמו גם בשל גשם בימי החורף, המזיק לחומרי גלם רבים אחרים ויוצר בעיות כמו עובש, חלודה.

האלומיניום ידוע בהיותו חומר עמיד ביותר, וכבעל התנגדות רבה לקורוזיה, כך שאין צורך בתחזוקת החומר, צביעה נוספת אחת לכמה שנים. פרגולות אלומיניום מעניקות למרפסת או לכל מקום אחר בו הן מותקנות הצללה ומראה מהודר תודות לעיצוב הפסים, הן גם מאפשרות מעבר אוויר טוב. ניתן ליצור פרגולות בכל גודל ובכל צורה, בין אם כפרגולות קבועות המקובעות הייטב לקיר או כפרגולות נפתחות בעזרת מנגנון חשמלי או ידני. 

פרופילים בשיטת הקלקה

פרופילי הקלקה הם הפתרון הקל והמהיר ביותר להתקנת פרגולות כיום, העושה שימוש בשיטה חדשנית וייחודית המאפשרת לבעל המקצוע להתקין את הפרגולה ללא התעסקות מיותרת בברגים כך שגם לקוחות פרטיים הרוכשים את האלמנט במקום יכולים לעשות זאת באופן פרטי אם יש להם גישה לכך. זהו פתרון מצוין להתקנת פרופילי הצללה בקליק, חיפויי קיר דקורטיביים עוד.

לוחות פוליסיאן

לוחות פוליסיאן עשויות מפוליקרבונט באיכות מעולה עם הגנת UV חזקה מפני קרני השמש. לוחות אלה מגיעים במגוון צבעים כמו ברונזה, צבע שקוף או חלבי.

פרופילי אלומיניום דמוי עץ מאמר aluminum-profile

איפה אפשר להשיג פרופילי אלומיניום דמוי עץ?

בחנות הבית של חברת אפאר סחר בין לאומי בע"מ הממוקמת בשחר אפרים סמוך לכביש 6 ומזרחית לנתניה, תוכלו להגיע ולהתרשם ממגוון מוצרי האלומיניום האיכותיים ביותר בתחום, לקבל הדרכה וייעוץ לגביי המוצר ואופן ההתקנה שלו, לקבל את המוצר בהתאמה אישית כולל כל המחברים הדרושים להתקנה קלה ופשוטה בשטח וליהנות ממוצרי האלומיניום הטובים ביותר לכל מטרה.