פרופילי אלומיניום לפרגולה

פרופילי אלומיניום

בחירת פרופילי אלומיניום לפרגולה זאת לא עבודה פשוטה בה חשוב מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שרוכשים. פרגולה ללא פרופילים מתאימים יכולה להוות סכנה לחיי אדם שכן היא עלולה לקרוס. לכן, היה לנו חשוב לדבר על מספר נקודות בנושא זה.

מהו חיפוי אלומיניום לפרגולה?

המילה המקצועית של חיפוי לקונסטרוקציה הינו "פרופיל", בעוד שאם אתם מתכננים להתקין פרגולה בשטח הבית שלכם, אתם תדרשו לפרופילים שיחזיקו לכם את הפרגולה. הפרופילים הללו יכולים להשתנות בגודלם וצורתם (הכל תלוי בגודלה ומאיזה חומר עשויה).

כמה פרופילי אלומיניום פרגולה צריכה?

בעת הזמנת פרגולה, אתם צריכים לוודא כי יש לכם בידיים את נתוני הפרגולה ומגבלות התקנתה. כך למשל, פרגולה גדולה ורחבה או במשקל רב, תצטרך חיפוי מיוחד כדי שיחזיק מעמד ואולי אפילו עמוד תומך בכדי להבטיח את יציבותה של הפרגולה. אם לדוגמה תבחרו בפרופיל אלומיניום עבה לפרגולה, אז עמוד אחד עבה יכול להספיק לכם. עם זאת, בהנחה ותבחרו בעמוד תומך אלומיניום דק, אז תצטרכו שניים כאלו עבור הפרגולה שלכם.

פרופילי אלומיניום לפרגולה מאמר

תמיד מומלץ להיעזר בחברה מקצועית

אנחנו בחברת אפאר סחר בינלאומי מציעים את שירותינו המקצועיים בכל הקשור לשיווק כל סוגי הפרופילים לתעשיית הפרגולות, הגדרות, המעקות ולוחות פוליקרבונט גליים (פוליסאן) מהיבואן לצרכן.