חיפוי אלומיניום דמוי עץ

חיפוי אלומיניום דמוי עץ

חיפוי אלומיניום דמוי עץ

אם אתם מעוניינים לעצב את הבית או אפילו את מרכז הקניות שלכם שזה עתה נבנה בעיצוב מודרני, אז חיפוי אלומיניום דמוי עץ בהחלט יגרום לנכס שלכם להיראות יוקרתי.

מה ניתן לחפות עם אלומיניום דמוי עץ?

אתם יכולים לחפות כל מה שאתם רוצים עם אלומיניום דמוי עץ, אבל חשוב לזכור שמומלץ לעשות את החיפוי בהתאם לטעם הטוב ואם אתם לא מעצבים ומתלבטים היכן למקם את האלומיניום דמוי העץ, הרי שמומלץ מראש להתייעץ עם האדריכל שלכם היכן כדאי ומומלץ להעמיד את האלומיניום המעוצב

בנוסף, ניתן לבצע עם חיפוי אלומיניום דמוי עץ:

מה חשוב לדעת כשמתקינים חיפוי אלומיניום דמוי עץ?

אחד הדברים המומלצים שכדאי לקחת בחשבון כשמעוניינים להתקין חיפוי אלומיניום דמוי עץ הוא שצבע העץ הוא צבע חם בדרך כלל ומומלץ מאוד לשלב אותו עם צבע קר של הבית. אחת הבעיות שאנשים נתקלים בהם ברגע שהם מעוניינים לשלב חיפוי אלומיניום ועוד בעיקר, דמוי עץ הינו בעיית התאמת הצבעים. השילוב של חום וקור יכול כמובן לחולל פלאים לבית שלכם. גם אם אתם אנשים שמעדיפים צבעים קרים, חד משמעית שעם צבע של עץ, לא ניתן לטעות לעולם!

אפאר סחר בינלאומי בע"מ – מחסן פרופילי אלומיניום

אם אתם מחפשים פרופילי אלומיניום למכירה ,אנחנו באפאר סחר בינלאומי בע"מ המקום עבורכם. הפרופילים שלנו נחשבים לאיכותיים ביותר. השאירו עכשיו פרטים ונדאג ליצור איתכם קשר בהקדם.

סוגי פרופילי אלומיניום יכולים להיות שונים מאוד אחד מן השני, כמובן בהתאמה לכיצד משתמשים בהם. פרופילי אלומיניום יכולים להגיע בעוביים שונים, דבר הכרחי במתן צורה או תפקוד למבנה. תעשיינים רבים נהנים מאוד מהשימוש באלומיניום בתהליך הייצור בעיקר בשל תכונותיו הרבות: גמיש, קל משקל ורב תכליתי. 

בנוסף, פרופיל אלומיניום גם מספק אפשרות זולה יותר ביצירת עמידות ובסיס יציב למבנה.

מדוע לבחור בפרופילי אלומיניום?

אלומיניום נחשב לאחד החומרים החזקים והיציבים שיש כיום בשוק, וניתן בקלות מאוד לייצר ממנו חיפויים בעוד שהחומר זמין ומגיע במחירים טובים ומשתלמים לעבודה. את האלומיניום ניתן לייצר בצבעים וגדלים שונים והיתרון הגדול של האלומיניום זה שהיא לא מתחמצנת (מחלידה) ונחשבת למתכת קלת משקל יחסית לשאר סוגי המתכות.

סוגי פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום מיוצרים בדרך כלל באמצעות שיחול מתכת (אקסטרוזיה) . זה כרוך בהעברת בילט אלומיניום אל שבלונה בעלת חריצים. המוצר שמתקבל יכול להגיע בחתיכות קטנות של גרסאות מוארכות יותר, שכן שתיהן אפשריות. עם זאת, ניתן לומר שהסוגים השונים של פרופילי אלומיניום הם תוצר של תהליך האקסטרוזיה.

קורה חלולה

בהתבסס על השם בלבד, אפשר להבין שלסוג פרופיל אלומיניום זה קורה חלולה ללא חריצים. את אלה תוכלו למצוא בדרך כלל כחלק מבנייה מודולרית ותכנון הנדסי. קורות אלומיניום חלולות יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, עם סיווג משני ספציפי לכל אחת מהן. אלה עשויות להיות קורות מלבניות, ריבועיות, או כזו עם חלק עליון/תחתון חלול. 

התוצאה היא קורה שיכולה לשמש כחלק ממסגרת תמיכה למבנים, גשרים ועוד מבנים הנדסים נוספים. שימושיים מאוד בהתמודדות בנשיאת עומסים גדולים.

פרופיל אלומיניום מרובע

ניתן לסווג את פרופיל האלומיניום המרובע כתת-סעיף של קורה חלולה. פרופיל זה מאוד דומה לקורה חלולה עם הבדל מהותי אחד  – פרופיל אלומיניום מרובע מספק תמיכה יציבה יותר למבנה. ניתן למצוא פרופילים מרובעים כקיר תומך, כמו גם כעמודי תמיכה לבניין.

סוגי פרופילי אלומיניום מאמר steel-pipe-galvanized-white-background-3d-rendering (1)

אפאר סחר בין לאומי כל סוגי פרופילי האלומיניום

חברתנו מציעה סוגים רבים של פרופילי אלומיניום איכותיים בסטנדרט גימור גבוה במיוחד.  אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים למטה ונציגנו ידאגו ליצור איתכם קשר בהקדם.